Organogram

Cor Jansen
Cor JansenVeurzitter.
Cor Jansen
Cor JansenVeurzitter.
besjermhiër Tegels Blood en veurzitter STV

Gé Cornet
Gé CornetOelesvors
Gé Cornet
Gé CornetOelesvors
Vors, Rv11 (vz), Prinsekemmissie (vz),

Roy Peters
Roy Peterssirremoniemeister
Roy Peters
Roy Peterssirremoniemeister
Sirremoniemeister, Kemmissie ôngersjeijinge, Bals en Zittinge,

Maurice Beurskens
Maurice Beurskens1e sikkertaris
Maurice Beurskens
Maurice Beurskens1e sikkertaris
1-ste Sikkertaris

Stan Hanraets
Stan Hanraetspenningmeister
Stan Hanraets
Stan Hanraetspenningmeister
Penningmeister, sjponsorkemmissie, lid financiële kemmissie

Niels Canjels
Niels CanjelsVieze-veurzitter
Niels Canjels
Niels CanjelsVieze-veurzitter
Vieze veurzitter, veurzitter Krea Team, Stichting Tegele laef

Han Peters
Han Peters
Han Peters
Han Peters
Ôngersjeijinge, Kemmissie Aete en Drinke (vz), Kemmissie Dansgardes

Rob Verlinden
Rob Verlinden
Rob Verlinden
Rob Verlinden
Optochkemmissie

Pascal Hermans
Pascal Hermans
Pascal Hermans
Pascal Hermans
Marc Denessen
Marc Denessen
Marc Denessen
Marc Denessen
Kemmmissie Techniek, Joekskemmissie.

Geert Bongaerts
Geert Bongaerts
Geert Bongaerts
Geert Bongaerts
Kemmissie Techniek, besjteurslid Optochhal Groët Venlo, Chef de klep.

Werner Bloemen
Werner Bloemen
Werner Bloemen
Werner Bloemen
Kemmissie Techniek, Kemmissie Verveur en Mobiliteit, 3de sirremoniemeister en lid joekskemmissie.

Peter Gerards
Peter Gerards
Peter Gerards
Peter Gerards
Veurzitter stichting Sambal, veurzitter Bals en Zittinge

John Beurskens
John Beurskens
John Beurskens
John Beurskens
Kemmissie Oeleskrant (vz), 2de sirremoniemeister

Harrie Jacobs
Harrie Jacobs
Harrie Jacobs
Harrie Jacobs
Sjponsorkemmissie (vz)

Alain Sijbers
Alain Sijbers
Alain Sijbers
Alain Sijbers
Joekskemmissie. (vz), Stv meziekkem. (vz)

Marcel Engelen
Marcel Engelen
Marcel Engelen
Marcel Engelen
Optochkem. (vz)

Rein van Erp
Rein van Erp
Rein van Erp
Rein van Erp
Jeugkemmissie, Kemmissie Dansgardes (vz)


Euverige Kemissie-veurzitters:


Jean-Paul Beurskens:   Leech, geluud en techniek (vz),
Herman Denessen:  Website (vz)
Ruud Gerards:   P+P (vz), Oelescourant (vz)
Paul Smeets:   Jeugkemmissie (vz)
Paul Hoeijmakers:   Tegels Blood (vz)
n.n.b.:   Optoch hal groet venlo (vz)
Bart Faassen:   Kemmssie dialek (vz)

Ruud Schreurs : Financiële kemmissie (vz) en 2de penningmeister